תוכנת התחברות מרחוק – יעיל או מסובך?

תוכנת התחברות מרחוק היא תוכנה המאפשרת שיתוף של שולחן העבודה במחשב, העברת קבצים בין מחשבים, שיחות ועידה באינטרנט, אפשרות לניהול מרחוק, ייצור פגישה מקוונת והפעלה מרחוק של סביבת שולחן העבודה ממחשב אחר. כדי להתקין את התוכנה יש צורך בגישת מנהל המערכת ואישורו, אולם כל משתמש יכול להפעיל אותה. כאשר מריצים את התוכנה על גבי המחשב, המשתמש מקבל מספר וסיסמה, פרטי נגישות שבאמצעותם אפשר יהיה ליצור חיבור עם משתמש אחר.

לכתבה המלאה >>>
Team_Viewer

Team Viewer

TeamViewer היא פתרון מעולה לשליטה מרחוק ותמיכה מרחוק. התוכנה עובדת כמעט עם כל פלטפורמה שולחן עבודה ונייד, כולל Windows, macOS, Android ו- iOS. TeamViewer מאפשר לך להרחיק מחשבים או מכשירים ניידים הממוקמים בכל מקום בעולם.

Kavim - Team Viewer

Team Viewer V.9

הורדה מהירה של תוכנת התחברות לצורך מתן שרות איכותי ומהיר ללקוחות תוכנת שיק-צ’ק. התחברות ושליטה מרחוק דרך תוכנת Team Viewer V.9. מורידים את תוכנת ההתחברות למחשב, אין צורך להתקין תוכנה זו.

תוכנת שליטה מרחוק AnyDesk

AnyDesk

התחברות למחשב לשליטה מרחוק, לא משנה היכן אתם נמצאים, ניתן להתחבר מהקצה השני של המשרד או מהקצה השני של העולם. AnyDesk מבטיחה חיבור שולחני מרחוק מאובטח ואמין.

aeroadmin

AeroAdmin

AeroAdmin היא תוכנה המאפשרת שליטה מלאה על מחשב מרוחק, חיבורים מרוחקים בו זמנית למחשב יחיד, העברת קבצים ויכולת להתחבר למספר בלתי מוגבל של נקודות קצה (מחשבים מרוחקים).

showmypc

ShowMyPC

ShowMyPC כלי גישה והתחברות מרחוק. מאפשר לכם לשתף את מסך המחשב עם משתמשים אחרים דרך האינטרנט. ישנם שימושים רבים, כגון מתן תמיכה מרחוק, אירוח פגישות וירטואליות או לימוד מישהו כיצד להשתמש ביישום מסוים.

LogMeIn

LogMeIn

תוכנה המאפשרת גישה בכל עת ובכל מקום לעבודה שלך. גישה מרחוק למחשב העבודה מנקודות קצה מרוחק. גישה מאובטחת ליישומים עסקיים עבור עובדים מרוחקים באמצעות הפתרונות הקלים לשימוש ב LogMeIn.

  • אמצעי_תשלום_לעסק

אמצעי תשלום לעסק

27/07/2020|סגור לתגובות על אמצעי תשלום לעסק

אמצעי תשלום ומערך הגביה בכלל הם אבני היסוד של כל בית עסק. ברור לכול שאם מכרתם מוצרים, אתם צריכים לקבל את התשלום עבורם, אך השאלה היא איך תקבלו את התשלום ומהו אמצעי התשלום המתאים [...]

  • עבודה מהבית

עבודה מהבית – עובדים לצד הקורונה

26/07/2020|סגור לתגובות על עבודה מהבית – עובדים לצד הקורונה

עבודה מהבית תמיד מאתגרת ואינה מתאימה לכולם, אך בתקופת הקורונה רובינו בחננו איך עובדים לצד הקורונה. בתקופה שבה נגיף הקורונה מתפשט מיום ליום יותר ויותר, מתמודדת הכלכלה הישראלית עם אחד המשברים החמורים ביותר בתולדותיה. עסקים [...]

  • תוכנת שליטה מרחוק כניסה

תוכנת שליטה מרחוק – יעיל או מסובך?

05/07/2020|סגור לתגובות על תוכנת שליטה מרחוק – יעיל או מסובך?

תוכנת שליטה מרחוק הינה תוכנה המאפשרת שיתוף של שולחן העבודה במחשב. ניתן לבצע העברת קבצים בין מחשבים, שיחות ועידה באינטרנט, אפשרות לניהול מרחוק. ייצור פגישה מקוונת והפעלה מרחוק של סביבת שולחן העבודה ממחשב אחר. כדי [...]

רוצים לשמוע פרטים על תוכנה להדפסת שיקים ממוחשבים

חייגו