דפוס איכותי 

אם חשבתם, כמו רבים אחרים, שתחום הדפוס נעלם מהעולם, אתם טועים! להפך, אם תביטו סביבכם תגלו שאנחנו מוקפים במוצרי דפוס איכותי המעשירים את העולם שלנו בצבעוניות ולוקחים חלק חשוב בכל מגזר, במגזר העסקי במגזר הפרטי וגם במגזר הציבורי.

כמו בתחומים אחרים, גם תחום הדפוס מתפתח כל הזמן ומתאים את עצמו למאה העשרים ואחת. הוא מתעדכן בטכנולוגיות חדשות, מכונות הדפוס הולכות ומשתכללות ומכונות חדשות נכנסות לבתי הדפוס בתדירות גבוהה, יש מגוון גדול של חומרים חדשים שאפשר להדפיס עליהם, תהליכי העבודה מתייעלים והכול במטרה לשפר את המוצר, את איכות הדפוס ולהוזיל את העלויות.

המכשור המתקדם מאפשר הדפסה על כל סוגי הנייר והקרטון וגם על בדים. כיום, ניתן להדפיס כמעט על כל דבר בצורה מהירה, על מגוון עצום של דפים במרקמים שונים, כמעט בכל גודל ובכל עובי, על שלטי חוצות, על מדבקות לרכבים, על חולצות, בדים, על כלי מטבח, על צעצועים, על מוצרי מיתוג, על מזכרות ועוד.

גם המגמה הירוקה משפיעה על עולם הדפוס. רבים מבתי הדפוס עושים שימוש בנייר ממוחזר, במכונות תומכות סביבה ומקפידים על תקנים ידידותיים לסביבה.

לא רק שעולם הדפוס הופך להיות הרבה יותר ידידותי ואיכותי, הוא גם זמין ונוח הרבה יותר מאשר בעבר. אם בעבר הלקוחות שהזמינו עבודות דפוס היו נדרשים להגיע אל בית הדפוס כדי לספק את החומר להדפסה, כיום בתי הדפוס זמינים און ליין והזמנת העבודות יכולה להתבצע גם דרך רשת האינטרנט. לבתי הדפוס הגדולים והמובילים בתחום יש אתר אינטרנט פעיל ועדכני שבאמצעותו אפשר להזמין את העבודה, לתכנן את עבודות הגרפיקה וכל זאת בלי לצאת מהבית.

בואו להכיר שיטות דפוס נפוצות

דפוס דיגיטלי הוא סוג של הדפסה חדשנית שהתפתחה בשנים האחרונות. העיקרון של ההדפסה הדיגיטלית דומה להדפסה במדפסת הביתית, אם כי באיכות הרבה יותר גבוהה. מכונת דפוס דיגיטלית היא מכונה אשר קוראת באופן ישיר את הקובץ הדיגיטלי הנמצא במחשב ומעבירה אותו כפי שהוא אל הדף.

ההדפסה הדיגיטלית נעשית במהירות אין צורך להמתין להכנת התבנית, להדפסת המוצר ולייבוש הדיו. הזמנתם מוצר בהדפסה דיגיטלית, תוכלו לקבל אותו מוכן אפילו כבר אחרי מספר דקות, תלוי בעומס העבודה של בית הדפוס. כאשר צריכים הדפסה דחופה מהיום להיום משתמשים בדפוס הדיגיטאלי.

לדפוס הדיגיטלי יש מספר יתרונות, אפשר להדפיס בכמויות קטנות ואפשר להדפיס במגוון גדלים, אך אין צבעים מיוחדים ואם רוצים, לדוגמה, הדפסה בצבע כסף, צריך להדפיס על נייר כסוף ולעצב בהתאם.

דפוס אופסט נחשב לטכניקת הדפסה הנפוצה. זוהי שיטה ותיקה שהוכיחה את עצמה במשך שנים רבות והשתכללה עם השנים. כיום דפוס אופסט מתבצע באמצעות מכונות דפוס מודרניות ומתקדמות השומרות לאורך כל התהליך על דפוס איכותי, על דיוק ועל רמת גימור גבוהה.

בשיטה זו תמונת הדיו מועברת מפלטה שעליה הוקרן הדף שאותו רוצים להדפיס לבלנקט, גליל גומי, ומשם לנייר המודפס. הפלטה קולטת מגלילי הדיו רק את האזורים שעליהם מוקרנת התמונה ובאזורים האחרים נקלטת שכבת מים בלבד שתפקידה לשמור על האזור, שאותו אנו לא רוצים להדפיס, ריק מדיו.

דפוס האופסט מתאים להדפסה של כמויות גדולות והוא מציע את המחיר המשתלם ביותר לכל יחידה בודדת של הדפסה. הוא מדויק מאוד, אפשר להדפיס במגוון רחב של צבעים, כולל צבעי זהב וכסף, לשפר את המוצר באמצעות חיתוכים והבלטה של חלקים מסוימים ולהגיע לאיכות גבוהה ביותר של הדפסה.

אומנם ההדפסה בשיטת האופסט נמשכת יותר זמן מאשר בדפוס הדיגיטלי. בשיטה זו יש צורך להכין את התבנית ולהמתין עד אשר הדיו יתייבש, אך היא מייצרת מוצר איכותי, עמיד ובעל צבעים חדשים וטבעיים יותר מאשר הדפסה בשיטה הדיגיטלית. גם העמידות של המוצר שהודפס בשיטת האופסט עמיד יותר בטווח הארוך לשינויים של מזג האוויר כמו לחות ועוד גורמים העלולים לפגוע באיכות ההדפסה. אם תיקחו נייר שהודפס בשיטת האופסט, תשימו לב כי הצבע נשאר ולא מתפורר במקום הקיפול לעומת חוסר העמידות לטווח רחוק של הדפסות בשיטות אחרות.

לסיכום, אם אתם מעוניינים בהדפסה של כמות קטנה ובעבודה מהירה, הדפסה בשיטה הדיגיטלית מתאימה לכם. אם אתם מעוניינים בדפוס לעסקים בכמויות הדפסה גדולות, חשוב לכם דיוק מרבי והדפסה איכותית, הדפסה בשיטת האופסט תתאים לכם יותר.

לחצו כאן >> פתרונות דפוס איכותי לעסק

  • צ'קים מעוצבים לעסקים

צ'קים מעוצבים לעסקים

24/08/2023|

מה הם צ'קים מעוצבים? צ'קים מעוצבים הינם צ'קים עסקיים עם או בלי לוגו חברה, במגוון צבעים ועיצובים מותאמים לעסקים. שיקים ממוחשבים ופנקסי צ'קים ידניים יכולים להיות מעוצבים בהתאמה לצורכי חברתכם. שימוש בצ'קים מעוצבים מאפשר [...]

  • הדפסת צ'קים לעסקים

הדפסת צ'קים לעסקים – היתרונות!

06/06/2023|

הדפסת צ'קים לעסקים בבית דפוס  כאשר אתם מזמינים צ'קים עסקיים על נייר חלק בחברה שמתמחה בהפקות הדפסת צ'קים לעסקים, אחד היתרונות הבולטים הינו היכולת לבצעה שינויים בהתאמה לכל לקוח. כל השינויים וההתאמות מתבצעים תוך הקפדה [...]

הזמנת צ'קים לעסקים לכל חלקי הארץ  – המשלוח חינם!