פתיחת עסק חדש?!

תתחילו לשנן את עשרת הדיברות לפתיחת עסק!

פתיחת עסק חדש זה תמיד מרגש ומלהיב, כל בעל עסק בטוח שהעסק שלו יצליח, אך נתוני הסטטיסטיקה מלמדים אחרת. כחמישה עשר אחוז מהעסקים שנפתחים לא שורדים את השנה הראשונה, שלושים אחוז לא שורדים את השנה השנייה וחמישים אחוז מתוך אלו שהצליחו לשרוד שנתיים, לא יחגגו את השנה החמישית לפתיחת העסק.

יש מספר סיבות שגורמות לכך, חלקן קשורות באופי העסק, חלקן קשורות לתקופה או לסיבות חיצוניות אחרות, אך חלק גדול מהעסקים לא שורד בשל ניהול לא נכון ובחירות לא מוצלחות. בחירה טובה של כלים נכונים שיעזרו לבעל העסק תניב תוצאות טובות ותעלה את הסיכויים להישרדות של העסק ואפילו להצלחתו.

עשרת הדיברות לפתיחת עסק – מצוות עשה!

הכנה של תכנית עסקית וגיבוש מודל הפעילות הכלכלית הם הצעד הראשון רגע לפני שיוצאים לדרך. התכנית העסקית היא לב העסק. התכנית העסקית היא כלי עבודה עבורכם, כלי שיתווה לכם את הדרך העסקית וישמש גם כלי למשיכת משקיעים או כל מימון כספי שיידרש לפתיחת עסק.

התחברו לבעלי מקצוע טובים

בעלי מקצוע טובים שילוו את העסק יכולים להרים אותו ובעלי מקצוע גרועים יכולים להפיל אותו. לפניכם מספר בעלי מקצוע החיוניים להצלחת כל עסק.

רואה חשבון – רואה החשבון הוא השותף הסמוי של כל בית עסק. במקום שאתם תסתבכו עם הניהול הכספי של העסק, רואה חשבון מיומן יעשה זאת בשבילכם. הוא יטפל בענייני הכספים שלכם אל מול הרשויות, מול הלקוחות ומול העובדים שלכם. ראיית חשבון מקצועית עשויה לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בשנה ולפעמים אפילו יותר.

יועץ עסקי – בעלי עסקים רבים מותשים מהתחרות, מהבנקים, מהאשראי, מחוקי העבודה מניהול המשא ומתן עם הבנק ועוד כבר בשנים הראשונות לאחר פתיחת עסק. המסלול שבו הם צועדים מפחית לא אחת את המוטיבציה ואת הרצון להצלחה שבהם הם היו חדורים בשנה הראשונה. יועץ עסקי שמשקיף על העסק מבחוץ צבר ניסיון רב שנים בניהול של עסקים. הוא ידע לנתח את העסק שלכם ולהציג לכם תובנות שיפתיעו גם אתכם. בתקופות שפל של העסק הוא ידע לאתר את הנקודות שבהם צריך להתקדם ולהעלות את העסק על הדרך הנכונה. בתקופות טובות הוא ידע להשתמש בניסיונו הרב ולהזניק את העסק אל מסלול המראה.

עורך דין – ניהול עסק זה אתגר המכיל בתוכו משימות רבות, חשוב לדאוג לעובדים , ללקוחות, לרווחים, אך גם חשוב לוודא שאתם מנהלים את הכול נכון ולא עוברים על החוק. ליווי מקצועי של עורך דין מיומן בתחום ימנע מכם עבירות על החוק מחוסר ידיעה ויחסוך הרבה בעיות ותקלות במהלך הפעילות העסקית.

אנשי שיווק – עסקים רבים מייצרים מוצרים טובים, אבל לא יודעים איך לשווק אותם. אין מחלוקת על כך שאם רוצים להגדיל את המכירות חייבים להשקיע כסף כדי להגיע לקהל היעד ולמכור כמה שיותר. איש שיווק מקצועי ומיומן ידע לבחור את ערוצי השיווק המתאים, להציג נכון את המוצר, את התועלות והיתרונות, לפנות אל קהל היעד ולדבר בשפתו ולנצל נכון את תקציב השיווק שלכם עד למקסימום!

בית דפוס – כל בית עסק צריך ניירת משרדית, ניירות פירמה, חשבוניות, כרטיסי ביקור, הדפסת צ'קים, שוברי תשלום, מעטפות ונייר מכתבים, נייר אריזה, מוצרי פרסום ועוד. הניירת המשרדית היא חלון הראווה של כל בית עסק. ניירת ממותגת עם הלוגו שלכם יוצרת תדמית של רצינות, יוקרה ומקצועיות. ולכן חשוב להקפיד לבחור בית דפוס מקצועי שידע לעצב ולהדפיס את כל מוצרי הנייר שלכם, בסטנדרט גבוה כדי שישאירו רושם מקצועי על הלקוחות הקיימים ועל הלקוחות הפוטנציאליים.

סוכן ביטוח מקצועי ואמין ידע לייעץ לבעל העסק על אודות הביטוחים שיש לערוך לבית העסק כמו, לדוגמה, ביטוח המבנה והתכולה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח חיים וביטוח מנהלים, אחריות מקצועית ועוד, לבנות עבורכם את פוליסת הביטוח המתאימה במחיר האטרקטיבי ביותר.

כלים נוספים שיעזרו לכל בעל עסק להתנהל ביעילות

מערכות לניהול כספים ומלאי – מערכת טובה תחסוך הרבה כסף וזמן. היא תסייע לכם לנהל את המלאי בחוכמה, לדאוג שהמלאי לא יהיה גדול מדי ומנגד שלא יהיה מחסור במוצרים. מערכות לניהול כספים יאפשרו לכם לנהל נכון את מערך הגבייה ולהיות תמיד עם היד על הדופק בכל הנושא של ניהול תזרים מזומנים וניהול ההון החוזר.

חברה לסליקת אשראי – חשוב לבחור חברה שתעניק לכם סל פתרונות מלא, שתהיה מודולרית ותתאים לצרכים של העסק, בהווה וגם בעתיד, ותיתן לכם מענה מהיר בכל פעם שיהיה לכם צורך בכך.

מערכת לניהול רשימת דיוור היא מערכת שתסייע לכם לשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים ותאפשר לכם לשלוח מסרים שיווקיים ללקוחות פוטנציאליים.

תוכנה לניהול משימות – היא תוכנה שתשמש אתכם יום יום. באמצעות התוכנה תוכלו לעקוב אחרי כל המשימות ולנהל אותן במקביל. תוכלו לנהל צוות של אנשים, לקבוע לוחות זמנים, פגישות, לעקוב אחרי פרויקטים חשובים בעסק ועוד.

לסיכום, בעלי עסקים חושבים כי הצלחת עסק תלויה ברעיון של המוצר ובשיווק שלו, אך המציאות מלמדת כי הפרטים הקטנים, הכלים הנכונים ובעלי המקצוע הטובים המלווים את העסק, אלו שעוזרים לפתוח בצורה נכונה את העסק ולנהל אותו בהמשך, והם אלו שעושים את ההבדל בין עסק כושל לבין עסק מצליח או בין עסק מדשדש לבין עסק שממריא לגבהים.

  • צ'קים מעוצבים לעסקים

צ'קים מעוצבים לעסקים

24/08/2023|

מה הם צ'קים מעוצבים? צ'קים מעוצבים הינם צ'קים עסקיים עם או בלי לוגו חברה, במגוון צבעים ועיצובים מותאמים לעסקים. שיקים ממוחשבים ופנקסי צ'קים ידניים יכולים להיות מעוצבים בהתאמה לצורכי חברתכם. שימוש בצ'קים מעוצבים מאפשר [...]

  • הדפסת צ'קים לעסקים

הדפסת צ'קים לעסקים – היתרונות!

06/06/2023|

הדפסת צ'קים לעסקים בבית דפוס  כאשר אתם מזמינים צ'קים עסקיים על נייר חלק בחברה שמתמחה בהפקות הדפסת צ'קים לעסקים, אחד היתרונות הבולטים הינו היכולת לבצעה שינויים בהתאמה לכל לקוח. כל השינויים וההתאמות מתבצעים תוך הקפדה [...]

הזמנת צ'קים לעסקים לכל חלקי הארץ  – המשלוח חינם!